Cuckold Masaj Nedir

Cuckold masaj, cuckold fantezileri içinde yaygın bir fantezidir. Hem erkekler hem de kadınlar için, erkeğin (veya kadının) partnerinin başka bir erkekten (veya kadından) cinsel tatmin aldığını görmekten keyif almasıdır.  İlişkiyi güçlendirmek ve birbirlerine mutlak güven ve saygı duyduklarını gösterebilir. Bir cuckold fantezisi olan cuckold masaj muhtemelen gey çiftler tarafından eşit şekilde paylaşılmaktadır ve gey veya lezbiyen çiftlerin bazen karşı cinsten birini samimi durumlara dahil etmesi alışılmadık bir durum değildir.  Cuckold bugünlerde çiftler için normal bir aktivite olarak çok daha fazla kabul görmeye başladı.  Bu, neredeyse üçüncü bir şahsın cinsiyetinden çok, dinamik ile ilgilidir.

Cuckold Masaj Fantezisi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cuckold masajı, fantezi dünyasından çıkarıp gerçek hayata taşımak beklenmedik komplikasyonlara yol açabilir – bu yüzden her uzman, bu fanteziyi gerçeğe dönüştürmeden önce dikkatli olmayı, rıza göstermeyi ve çok fazla iletişim kurmayı tavsiye ediyor.  Ve bunların hepsini yapsanız bile sorunlar ortaya çıkabilir.  Öncelikle ve en önemlisi, cinsel hastalık bulaşmasını önlemek için daha güvenli seks uygulamalarını tercih etmeniz gerekir.

Kıskançlık şişede durduğu gibi durmayabilir. Bir dokunuş işleri kızıştırabilirken, bunun fazlası kesinlikle iyi bir şey olmayadabilir.  Partneriniz gerçekten başka biriyle seks yapıyorsa, kıskançlığınız devreye girebilir ve üzerinde anlaştığınız bir şey olsa bile kıskançlık veya kırgınlık geliştirebilirsiniz.  Bu nedenle öncesinde, sırasında ve sonrasında iletişim inanılmaz derecede önemlidir. Artı, üçüncü bir kişiyi aranıza alırken onun duygularını da dikkate almanız gerekir.  Onlar sizin seks oyuncağınız değil ve onlara saygılı davranmanız ve onların da kendi duyguları olduğunu hatırlamanız gerekiyor. 


You cannot copy content of this page