Cuckold Bull

Cuckold Bull. Nedir ne yapar.

Boynuzlamaya genellikle boynuzlanan erkeğin konumundan bakılır, ancak bu denklemin yalnızca bir kısmıdır, kadınlarda boynuzlanabilir. Her boynuzlayan grubun kendi Bull/ boğasına ihtiyacı vardır. Grubun cinsel açıdan baskın partneri olan boğa, herhangi bir cinsiyet olabilir ancak olup bitenlerden sorumlu olan o kişidir. Aldatılmak veya boynuzlanmak, koca için bir hakaret sayılır iken; Boynuzlamak, BDSM unsurları içerisinde eğlenceli bir fetiştir. Boynuzlanmak ve boynuzlamak, grup seksten hoşlananlar için ideal ve çok-aşklı bir ilişkinin önemli bir bölümünü de oluşturabilidiği gibi bir ilişkinin sonunu da getirebilir.

Cuckold Bull Ne Yapar

Bull veya Boğa, boynuzlanma senaryosunda baskın bir ortaktır. Sahne başlamadan önce tartışılan müzakerelere dayanarak plana sadık kalır. Boğa, grubun istediği şekilde kontrolü ele alır; bu, BDSM ve aşağılamayı içerebilir, ancak genellikle bir partnerle seks yaparken diğerinin onu izlemesi olur.

Bir Cuckold Bull/Boğa olmak nasıl bir şeydir?

Her bull/boğa bunun nasıl bir şey olduğuna dair farklı deneyimlere sahip olacaktır. Bull, cuckold çiftle arasında ki sahnelerin kontrolünün onda olmasını bekleyebilir. İletişim önemli. Herkesin ne düşündüğünü, ne istediğini önceden müzakere etmeyi unutmamak önemlidir, böylece herkes olanlardan memnun olabilir.

Cuckold Bull Hep Erkek midir ?

Hayır, hiç de değil. Kadınlar da Bull olabilir isteyen herkes olabilir. Penisiniz yoksa kayış strap-on kullanabiliyor ve eğer “krem” özellikle birisini tahrik ediyorsa, boşalan dildolar alınabiliyor. Yani isteyen herkes boğa olabilir. Hangi cinsel organa sahip olduğunuz önemli değil!


You cannot copy content of this page