Kadınların Mutlu Sonlu Masaj Deneyimleri
,

Dünyadan erotik masaj deneyimi yaşayan kadınların medyaya iz düşümleri:

Anna: Kendini masaj şifacısı olarak tanımlayan, çeşitli lüks spa’larda çalışan ve kadın müşterilere mutlu sonlar uygulayan biri. “Bu erkekler arasında çok iyi bilinen bir şey ve kadınlar da nihayet bunu isteme konusunda daha rahat olmaya başladı” diyor ve sonra da “Kadınlar sonunda zaten gerçekten erotik olan bir ortamda erotik hissetmenin normal olduğu fikrine alışmaya başladı.” Ekliyor.

Amy: Erotik masajı ilk kez Miami’deki lüks bir otelin odasında masaj yaptırırken keşfetmiş. “Başlangıçta [masör] çok profesyonel davrandı, ama ben gerçekten tahrik olmuştum ve inleyerek ve ne kadar iyi hissettiğimi söyleyerek bunu ona bildirdim. Yavaşça uyluğuma dokunmaya başladı, sonra daha yükseğe çıktı ve bu bir oyuna dönüştü. her birimiz bu konuda ne kadar ileri gidebilirdik bilmiyorduk. Bir şey diğerine yol açtı ve sonunda benim işimi bitirdi ki bu harikaydı.”

Trish 29: Masaj salonunu sık sık ziyaret eden 29 yaşındaki pazarlama müdürü Trisha, “İlk başta yüzüstü duruyorsunuz, bu yüzden sadece sırtınıza masaj yapıyorlar” diyor. “Sonra beni ters çeviriyo[Masörüm]. göğüslerime masaj yapmaya başlıyor. Meme uçlarım dikleştiğinde, bu ona bir sinyal göndermiş oluyor. Kalçalarımın etrafındaki baskı noktalarını ovuşturmaya başlıyor. Aslında klitorisime ya da vajinama hiç dokunmadı; sadece bölgenin her yerindeydi. [Orgazm yaşadım]; Daha sonra insanlar beni sokakta durdurup ‘Aman Tanrım, parlıyorsun’ dediler.”

Alexa 30, bir avukat; “Boşanıyordum ve kendimi cehennem gibi hissediyordum” dedi. “Bunun üzerine masaj için lüks bir spaya gittim ve müsait olan tek kişi bir erkekti. Gergindim; daha önce hiç bir erkeğe masaj yaptırmamıştım. Sonunda çok ateşli idi ama hiçbir şey olmadı.

“İki hafta sonra tekrar gittim. Sırtıma masaj yaparken ben yüzüstüydüm ve üstsüz olarak arkama döndüğümde sevişmeye başladık. ‘Bunu yapamam, bu profesyonelliğe aykırı’ dedi ve biz de devam etmedik. Ama üçüncü kez geri döndüğümde masaj odasında seks yaptık. Ondan sonra sevgili olmaya başladık.

“Üsteki Yorumlara bu linkten ulaşabilirsiniz Full Makale

Orta Yaşlı Bir Kadın; “Bu, pek çok heteroseksüelin vücut imajı/performatif/hedef odaklı baskılarından herhangi biri olmadan, hazzı kabul etmenize ve cinsel hissetmenize izin vermekle ilgiliydi.”

Anonim bir Kadın: En büyük cinsel fantezimin gerçekleştiğine inanamadım. Hayatımda hiç bu kadar tahrik olmamıştım ama onun burada duracağını sanıyordum. Ve ben (neredeyse bilinçsizce) kalçalarımı hareket ettirip yukarıya doğru gerginleşene kadar öyle yaptı. Bikinimi bir kenara kaydırıp tek eliyle bacaklarımı ayırdı. Büyülenmiştim ve onu durdurmaya hiç niyetim yoktu. Neredeyse beden dışı bir deneyimdi.

Anna Diaz, Bir Yazar ve Anne; Masaj ben farkına bile varmadan tipik bir masajdan yavaş ve şehvetli bir masaja dönüştü. Rahatlamıştım ve gerginliğim yerini fiziksel zevke bırakmıştı. Bir buçuk saat boyunca elleri tamamen vücuduma odaklanmıştı. Nefes almama karşılık verdiler. Birden fazla orgazm yaşadım. Vücudum daha önce hiç hissetmediğim şeyleri hissetti. Ve ona dokunamadım. Bu en zor kısmıydı. Yalnızca kendime ve hissettiğim yeni şeylere odaklanmam gerekiyordu.

Bence kadınlar olarak, eğer zevk alırsak, bu iyiliğin karşılığını vermemiz gerektiğine inanacak şekilde programlandık. Benim için bunu yapmamak içimde bir şeyleri tamamen değiştirdi. Orgazmların arasında bir yerde, iyi şeyleri hak ettiğimi fark ettiğim şaşırtıcı bir güçlenme anı yaşadım. Sevgiyi ve saygıyı hak ediyordum. Bu şehvetli zevk kisvesi altında teslim edildi. Ama yine de aynıydı. Görülmeyi, saygı duyulmayı, sevilmeyi hak ettim. Orgazmı hak ettim. Ama sonuçta bunu hak ediyordum. Kendimi hem güçlenmiş hem de inanılmaz derecede üzgün hissettim.

Alttaki yorumlara buradan ulaşabilirsiniz

Ava 25: “Birden fazla orgazm yaşadım ve beş gün sonrasına ikinci bir randevu ayarladım.”

Isabella, 40: “Ne yaptığından tam olarak emin değilim ama vajinama ilk dokunduğunda yavaşça katmanları soyuyormuş gibi hissediyorum

Carrie, 60: Sanırım benim için asıl çekici olan, sizi memnun etmekten başka amacı olmayan biriyle bir saat boyunca birlikte olacağınızın heyecanı. Karşılıklı olan hiçbir şey yok. Hayatınızda bunun geçerli olduğu başka bir örnek neredeyse yok. Gülümsemene gerek yok. Başkalarının kendilerini iyi hissetmesini sağlamak zorunda değilsiniz. Hayatta başınıza bu kadar bencilce gelen çok az güzel şey vardır.

Homepage


You cannot copy content of this page