Kadınlara Sensual Masaj Nasıl Yapılır, Nasıl Başlar

Sensual masaj klasik masaj ile başlar. Klasik masaj sensual masajın vazgeçilmezidir. Vücudu ısıtmak ve hazırlamak için klasik masaj teknikleri kullanılır. Sırtınız, omuzlarınız ve bacaklarınız buna dahil’dir.

Başlangıç olarak sizden masaj masasına veya yatağa yüzüstü uzanmanız istenir ve birkaç derin nefes almanız. Havluyu veya battaniyeyi bacaklarınızı ve ayaklarınızı kaplayacak şekilde ayarlayarak sizi masaja hazırlarlar.

Sırtınızdan başlayarak, sensual masaja geçmeden önce kaslarınızı uzun, akıcı hareketlerle ısıtılır.

Sensual Masaj Nasıl YapılırSensual masajda yoni masajında kullanılan tekniklere de başvurulur. Bunlardan bazıları clit üzerinde dairesel ovmalar, vajina yanaklarına yapılan tatlı sert germe hareketleri gibi.

Kadınlarda bulunan erogenous (tahrik) bölgeler erkeklerden çoktur. Kadınların erogenous bölgelerini bir merdiven gibi düşünürsek, kilitorisi en hassas erogenous bölge olarak sınıflandırabiliriz. Sensual masaj, en hassas erogenous bölgeleri en sona bırakır.

Sensual masaj bir beklenti inşa eder, bir cinsel gerilim yaratır. Doğrudan atlamaz. Bir merdiven gibi tırmanır. Az hassas bölgelerden çok hassas bölgelere doğru. Bunlarda sırası ile şöyledir.

Az Hassas: Diz kapağının arkası, kulak memesi, kalçalar ve göğüslerdir.

Çok Hassas: Boyun, uyluklar, vajina ve kilitoris’dir.

Bu sınıflandırmalar kadınlardan kadınlara değişebilir. Kimi kadınlar en hassas bölgelerinden birinin kalçaları olduğunu söyleyebilir ve bu doğru da olur. Bu yüzden sensual masajda iletişim de çok önemlidir.

Sensual Masaja Nasıl HazırlanılırZihni Hazırlamak: Zihninizi hazırlamak her şey için önemlidir, bu sensual masaj için daha önemlidir.

Ortamı Hazırlamak: Zihni hazırladınız ama ortamı değil ? Ortam, zihni bulandıran faktörlerden biri haline gelebilir. Dikkatinizi dağıtabilecek şeylerden arındığınızdan emin olun.

Niyeti Belirlemek: Niyeti önden belirlemek ve sınırları çizmek sizi hayal kırıklığına uğramaktan kurtarabilir. Bu yüzden olabildiğince spesifik olmaya çalışın.

Aceleye Getirmemek: Böyle bir deneyim yaşamaya karar verdi iseniz yeterli vakit ayırdığınızdan da emin olmalısınız.

Sensual Masajın Faydaları Nelerdir
Tıpkı yoni veya tantra masajında olduğu gibi sensual masajın doğrudan tıbbi bir faydası yoktur. Olsa olsa ruhsal bir faydası olabilir, o da dolaylı yoldan bir fayda olarak sayılabilir. Dolaylı yoldan tıbbi faydayı, tıbbi bir fayda olarak ele alırsak günün sonunda neredeyse her şeyin bir tıbbi faydası olduğu sonucuna ulaşırız ve bu da oksimoron olur. Tıpla ilgilenenleri gücendirmeden, sensual masaj, yalnızca ve yalnızca, şehvetli ve tatmin edici bir cinsel deneyim elde etmek için yapılır diyelim.

Tantra Masajı Nedir ve Nasıl Yapılır

Kadınların Erotik Masajı Yoni Masajı Nedir ve Nasıl Yapılır

Homepage


You cannot copy content of this page